Guminis korys

Nereikalingas pagrindų įrengimas

Korinė danga yra atspari ugniai ir UV spinduliams, naudojama kritimo smūgiui sumažinti. Ši danga yra unikali ir inovatyvi, pagaminta iš perdirbamų medžiagų. Dangai nereikalingas specialus pagrindas, galima kloti ant žolės ir žemės. Paklota danga sutvirtinama plastikinėmis vinimis, kalamomis į žemę. Aikštelių danga atitinka standartus ir turi tai patvirtinantį sertifikatą EN 1177 kritiniam kritimo aukščiui. Montuojant ant žolės ar žemės kritimo aukštis iki 3m.

Guminė liejama danga

Reikalingas pagrindų įrengimas

Guminė liejama danga turi saugumo standartus atitinkančius sertifikatus yra ekologiska ir aukštos kokybės. Ši danga yra poliuretano ir EPDM gumos granulių mišinys idealiai tinkantis vaikų žaidimo aikštelėms, krepšinio aikštėms, stadionams, takams ar aplink baseinus. Danga ne tik sugeria smūgį, saugo nuo nubrozdinimų ar traumų, bet ir sukuria estetinį vaizdą.

Guminės trinkelės

Reikalingas pagrindų įrengimas

Gumos granulių trinkelės gaminamos iš perdirbtų padangų gumos granulių bei poliuretano klijų. Mūsų guminės trinkelės yra atsparios oro permainoms, cigarečių nuorūkoms. Jos turi estetišką išvaizdą bei suteikia saugumą vartotojui – turi puikias apsaugos nuo sužeidimų nukritus savybes. Kadangi mūsų gumos granulių trinkelės yra neslidžios, vaikščiojimas jomis suteikia dar stipresnį komfortabilaus saugumo jausmą. Ši danga puikiai sugeria garsą bei vibraciją, jomis patogu vaikščioti tiek basomis, tiek dėvint avalynę. Irengiame kelių skirtingų tipų trinkeles – skirtas kloti ant kieto pagrindo (betono, medinių
grindų) bei ant biraus pagrindo (smėlio, žvyro, atsijų). Guminės trinkelės puikiai tinka vaikų žaidimų aikštelėms, neprofesionalaus sporto aikštėms, terasoms, sodo takeliams, takeliams prie baseinų, sporto klubuose, tinka naudojimui tiek lauke, tiek viduje. Trinkelės komplektuojamos kartu su jungiamaisiais plastikiniais kaiščiais.